wersja testowa serwisu

Zenek Martyniuk i zespół Feel na Dniach Konstantynowa Łódzkiego! Kiedy koncerty?

Zenek Martyniuk i zespół Feel na Dniach Konstantynowa Łódzkiego! Kiedy koncerty?
Facebook/ Akcent Polska

Konstantynów Łódzkie będzie się bawić podczas święta miasta, a do wspólnej zabawy organizatorzy imprezy zapraszają mieszkańców. Zaplanowano szereg atrakcji, konkursów, animacji no i oczywiście koncerty! W sobotę 4 września na scenie na stadionie miejskim zaprezentuje się i gwiazdy z gatunku disco polo, ale także i rocka. 

Święto Konstantynowa Łódzkiego zainauguruje o 15.00 Narodowe Czytanie z Miejską Biblioteką Publiczną. Część koncertową o godzinie 16.15 zainauguruje zespół Szwalnia. O 17.00 sceną zawładnie prawdziwa gwiazda disco polo - Zenek Martyniuk z zespołem Akcent. Z pewnością na konstantynowskim stadionie nie zabraknie największych hitów „Przez twe oczy zielone", „Przekorny los" czy „Kochana wierzę w miłość".

Od godziny 18.30 zmiana muzycznego klimatu na ten rockowy. Najpierw na scenie pojawią się muzycy Filharmonia Futura z programem Rock of Poland, z kolei na 20.30 zaplanowano występ gwazdy wieczoru zespołu Feel z charyzmatycznym frontmanem - Piotrem Kupichą. 

Dodatkowo w ramach święta Konstantynowa zaplanowano pokazy taneczne, konkursy, atrakcje dla dzieci, wesołe miasteczko i wiele innych! Do zobaczenia na stadionie miejskim przy pl. Wolności 60!