wersja testowa serwisu

Zbliża się szkolenie z Małego ZUS Plus. Trwa przyjmowanie zgłoszeń

Zrzut-ekranu-2021-08-20-o-08.19.33

Zakład Ubezpieczeń Społecznych I Oddział w Łodzi zaprasza na bezpłatne szkolenie, którego tematem będzie „Mały ZUS Plus – zasady ustalania podstawy wymiaru składek.

Szkolenie odbędzie się w środę 25 sierpnia, w godz. 10:00 – 12:00. Spotkanie odbędzie się ON-LINE na platformie Webex Meeting. 

Zgłoszenia na szkolenie przyjmujemy do 24 sierpnia br. do godz. 13:00 pod adresem e-mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- Podczas szkolenia będziemy mówić m.in. o tym jakie dokumenty zgłoszeniowe należy złożyć by skorzystać z Małego ZUS Plus, jakie warunki spełnić, jak ustalić dochód z działalności gospodarczej i jak obliczyć podstawę wymiaru składek na ubezpieczenie społeczne - wyjaśnia Monika Kiełczyńska, Regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa łódzkiego.

W szkoleniu mogą wziąć udział wszyscy klienci, bez względu na miejsce zamieszkania. Więcej informacji na temat szkolenia na stronie internetowej ZUS (zus.pl), w zakładce „Wydarzenia i szkolenia".