wersja testowa serwisu

Zaginął Piotr Masternak. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach

zag

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach poszukują zaginionego Piotra Masternaka. W dniu 17 marca 2021 r. opuścił dom rodzinny w Konstantynowie Łódzkim gdzie do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że może przebywać na terenie Łodzi lub powiatu zgierskiego.

Zaginiony:

PIOTR RAFAŁ MASTERNAK, lat 31

(Może przedstawiać się jako: ,,Bartek" lub ,,Damian")

Rysopis : wzrost ok. 170 cm; szczupłej lub bardzo szczupłej budowy ciała; oczy jasne; włosy krótkie, ciemne.

Znaki szczególne: Prawa ręka po operacji na wysokości przedramienia, problemy z wyprostem środkowego palca prawej dłoni, metalowe zespolenie kłykcia bocznego piszczeli prawej.

Ubiór w chwili zaginięcia: Kurtka - płaszczyk długości do kolan, koloru ciemny granat, spodnie koloru granatowego, materiałowe, buty do kostki koloru rudego, czapka z daszkiem koloru brąz/bordo lub druga koloru czarno-białego w litery.

Posiadane przedmioty: Rower koloru pomarańczowego, plecak jasnozielony, dowód osobisty, pismo święte, karteczka z numerami telefonów

W przypadku posiadania informacji o miejscu pobytu zaginionego należy niezwłocznie skontaktować się z Komendą Powiatową Policji w Pabianicach: (47) 84-24-301; (47) 84-24-315

Źródło: KPP Pabianice