wersja testowa serwisu

Za nami kolejne posiedzenie Konstantynowskiej Rady Sportu. O czym rozmawiano?

118853583_1666271103555322_1228655210778849967_n
fot. Urząd Miejski w Konstantynowie Łódzkim

Z inicjatywy Przewodniczącego Konstantynowskiej Rady Sportu Dariusza Stelmasiaka w czwartek 3 września odbyło się kolejne posiedzenie KRS.

Członkowie KRS oraz zaproszeni goście poruszyli na IV posiedzeniu Rady wiele spraw istotnych dla rozwoju kultury fizycznej oraz obiektów infrastruktury sportowej w naszym mieście. Zebrani na posiedzeniu dyskutowali na temat zaprojektowania uchwały w sprawie konkursu dla najlepszych uczniów-sportowców szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Konstantynów Łódzki.

Debatowali także nad propozycjami ustalenia kryteriów podziału środków na sport w Konstantynowie Łódzkim, wsparcia klubów sportowych przez gminę i jej jednostki organizacyjne (wsparcie finansowe, infrastrukturalne i in.), przekazania środków finansowych wyodrębnionych na promocję gminy przez sport z puli dotacji dla klubów sportowych, o regulaminach udostępniania obiektów sportowych w Konstantynowie Łódzkim, a także przygotowania klubów sportowych do sezonu 2020/2021 plany, oczekiwania, pomysły.

Podczas posiedzenia nastąpiła także prezentacja Akademii Snookera TS Lutnia "KTS" w Konstantynowie Łódzkim. Przedstawiono także Informację dotyczącą boiska z naturalną nawierzchnią trawiastą w obiekcie CSiR na placu Wolności 60.

źródło: UM Konstantynów Łódzki