wersja testowa serwisu

Trwa walka o życie Leonka z Łodzi! Mundurowi wspierają zbiórkę na leczenie

leon5

Policjanci z komisariatu w Konstantynowie Łódzkim przyłączyli się do zbierania nakrętek. W ten sposób pomagają 9-miesięcznemu Leonkowi cierpiącemu na rdzeniowy zanik mięśni. Przekazali pięć worków nakrętek i "nakręcają" się dalej.

" Pilne! Walczymy o życie i zdrowie naszego maleńkiego synka! Przeciwko nam dwóch groźnych przeciwników – SMA1 i czas! Bez Was nie wygramy, a choroba pochłonie życie Leonka! Choroba wkradła się w nasze życie szybko i niepostrzeżenie – jeśli chcemy z nią walczyć, musimy odeprzeć ten atak i dokonać cudu!

To straszne uczucie, kiedy jesteś rodzicem i wiesz, że najmniejszy i najsłabszy w rodzinie jest w śmiertelnym niebezpieczeństwie, a ty nie możesz nic samodzielnie zrobić! Nie możemy bezradnie patrzeć, jak SMA wysysa oddech i niszczy mięśnie. Mamy jedną szansę, dlatego prosimy Cię o pomoc!"„Umieramy ze strachu o przyszłość! To co się dzieje nie pozostawia wątpliwości, że nie mamy czasu do stracenia. Każdy dzień zwiększa ryzyko."

Apel rodziców chorego Leona trafił do wielu serc. Zdiagnozowana choroba była szokiem dla rodziców. 

- Konstantynowscy policjanci ruszyli z pomocą. Zaangażowali swoich bliskich, znajomych, funkcjonariuszy, ale także inne instytucje. Dzięki tej spontanicznej akcji udało się zebrać nakrętki. Funkcjonariusze nakręcają się dalej, chcą zebrać jeszcze więcej. Więcej o walce rodziców, oraz jak można im pomóc, można przeczytać >>> TUTAJ