Tragedia na Żeromskiego: Pod kołami ciężarówki zginęła 15-latka [Foto]

Tragedia na Żeromskiego: Pod kołami ciężarówki zginęła 15-latka [Foto]
KPP Łask

Drogowa tragedia w Łasku. W czwartek, 16 listopada po południu na ulicy Żeromskiego doszło do śmiertelnego wypadku, na miejscy zdarzenia zginęła 15-letnia dziewczyna. 

O godzinie 16.20 dyżury łaskiej Komendy Policji otrzymał zgłoszenie o wypadku na ulicy Żeromskiego. Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe. Co wiemy o okolicznościach tragedii?  

- Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 15- letnia mieszkanka gminy Widawa została potrącona przez pojazd ciężarowy marki Volvo, którym kierował 58-letni mieszkaniec powiatu słupeckiego (woj. wielkopolskie). W wyniku poniesionych obrażeń nastolatka poniosła smierć na miejscu wypadku - poinformował nas sierż. sztab. Bartłomiej Kozłowski z łaskiej Policji.

CZYTAJ >>> 23 pociski artyleryjskie znalezione podczas prac ziemnych w Łasku! Na ul Torowej pracowali saperzy z Tomaszowa

Dodał również, że kierowca został przebadany na zawartość alkoholu, był trzeźwy. W tej chwili policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.