wersja testowa serwisu

Seniorka zostawiła kilka tysięcy złotych w sklepie. Dzięki uczciwej osobie, pieniądze wróciły do właścicielki

pieniadze2

Postawą godną naśladowania wykazała się mieszkanka Pabianic. Kobieta na półce w sklepie spożywczym znalazła kosmetyczkę, a w niej ponad 5000 złotych. O nietypowym znalezisku poinformowała miejscowych stróżów prawa. Dzięki obywatelskiej postawie zguba trafiła do właścicielki, która nie kryła wdzięczności wobec postawy uczciwego znalazcy.

W sobotnie popołudnie 6 marca 2021 roku dyżurny pabianickiej jednostki otrzymał nietypowe zgłoszenie. Mieszkanka miasta, będąc w sklepie spożywczym, wśród artykułów na półkach, znalazła damską kosmetyczkę. W środku znajdowały się pieniądze. Saszetka prosto z rąk uczciwego znalazcy trafiła do Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach.

Okazało się, że kosmetyczce było ponad 5000 złotych. Policjanci na podstawie monitoringu ustalili, że pieniądze zgubiła starsza kobieta. Gotówka powróciła już do właścicielki. Kiedy dzielnicowy przekazywał pieniądze właścicielce, ona nie kryła radości z odzyskania swojego mienia, a także wdzięczności wobec postawy uczciwego znalazcy.

Do podziękowań dla uczciwej mieszkanki Pabianic dołączają się również policjanci, kierując słowa uznania za jej godną naśladowania postawę.

źródło: KPP w Pabianicach