Rekordowy wynik w "Jeden z Dziesięciu". Artur Baranowski to mieszkaniec Łódzkiego!

Zrzut-ekranu-2023-11-24-o-13.30.16

O rekordowym odcinku programu "Jeden z Dziesięciu" słyszeli już niema wszyscy. Teraz sieć ogarnęła informacja o tym, że Artur Baranowski, który popisał się niewiarygodną wiedzą jest mieszkańcem Śliwniki w gminie Parzęczew. 

Kilka dni temu na antenie TVP1 został wyemitowany jeden z ostatnich odcinków 140. serii teleturnieju "Jeden z Dziesięciu". Okazał się on rekordowym pod względem zdobytych punktów. Artur Baranowski odpowiedział na wszystkie możliwe pytania, co pozwoliło na zdobycie aż 773 punktów! Dodatkowo otrzymał 30 „oczek" za trzy zachowane szanse, co dało łącznie aż 803 punktów! Tym samym mieszkaniec gminy Parzęczew zapisał się na kartach historii programu.

- Okazuje się, że nie ma rzeczy niemożliwych. We wczorajszym, dziewiętnastym odcinku 140., pan Artur zdobył tyle punktów, że więcej się nie da: 803. Wielki podziw i olbrzymie gratulacje! - napisali przedstawiciele teleturnieju.

Już dzisiaj (24 listopada) odbędzie się wielki finał tej edycji programu "Jeden z Dziesięciu". Głównym faworytem był oczywiście mieszkaniec Śliwnik. Niestety, jak przekazało dzisiaj wiele ogólnopolskich mediów, w drodze na nagranie odcinka Arturowi Baranowskiemu miało popsuć się auto i finalnie nie dotarł on do studia. 

Czy faktycznie tak było? Przekonamy się już dzisiaj o godzinie 18:55.