wersja testowa serwisu

Pracownicy Starostwa Powiatowego w Zgierzu pomagają pogorzelcom

97
fot. Starostwo Powiatowe w Zgierzu

Do osób poszkodowanych podczas niedawnego pożaru dwóch kamienic w Ozorkowie, szerokim strumieniem płynie pomoc. Także od pracowników Starostwa Powiatowego w Zgierzu, którzy kolejny raz udowodnili, że mają wielkie serca!

Z inicjatywy Zarządu Powiatu Zgierskiego, w porozumieniu z dyrektor MOPS w Ozorkowie, przez cały tydzień w naszym urzędzie trwała akcja mająca na celu zebranie artykułów pierwszej potrzeby, poczynając od odzieży, chemii domowej i środków czystości.

– Akcja okazała się ogromnym sukcesem i dziś do Ozorkowa pojechały dwa auta wypełnione po brzegi niezbędnymi artykułami i odzieżą – informuje wicestarosta zgierski Dominik Gabrysiak. Rzeczy zostały przekazane do Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, które zajmie się ich dostarczeniem do poszkodowanych na skutek pożaru.

– Serdecznie dziękuję wszystkim pracownikom, którzy zaangażowali się w zbiórkę. Cieszę się, że w naszym starostwie pracują osoby, którym nie jest obojętne ludzkie nieszczęście – mówi starosta zgierski Bogdan Jarota.

źródło: Starostwo Powiatowe w Zgierzu

fot. Starostwo Powiatowe w Zgierzu