Polscy Strażacy PSP ponownie Wicemistrzami Świata w piłce nożnej! W składzie wielu zawodników z regionu

404603216_6818638848254197_2919052826641374715_n

W dniach 20-24 listopada w Holandii rozegrane zostały już po raz 48. Mistrzostwa Świata Służb Mundurowych w piłce nożnej halowej. Po raz czwarty udział w tym turnieju wzięły udział Reprezentacje Polski Strażaków Państwowej Straży Pożarnej i to w dwóch kategoriach wiekowych, tj. open i 35+.

W mistrzostwach udział wzięły reprezentacje 24 państw. Tak jak w zeszłym roku, obie nasze drużyny wywalczyły tytuły wicemistrzowskie, przegrywając finałowe boje w kategorii open z Chorwacją, a w kategorii 35+ z Bośnią i Hercegowiną.
Oprócz strażaków nasz kraj reprezentowały również Reprezentacje Polskiej Policji, które w kategorii open wywalczyły brązowy medal, w kategorii 35+ i w kategorii kobiet uplasowały się na czwartych pozycjach.