wersja testowa serwisu

Policyjny pościg w Brzezinach. Co na sumieniu miał 38-letni mężczyzna?

Policyjny pościg w Brzezinach. Co na sumieniu miał 38-letni mężczyzna?
fot. KPP w Brzezinach

Policjanci brzezińskiej komendy zatrzymali 38-letniego kierującego Peugeotem, który mając 1,2 promila alkoholu w organizmie zignorował sygnały świetlne i dźwiękowe do zatrzymania porzucił samochód i uciekał pieszo. Policjanci w samochodzie znaleźli przedmioty, do kradzieży których przyznał się 38-latek. Mężczyzna usłyszał już zarzuty kierowania w stanie nietrzeźwości oraz kradzieży, za które grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W środę, 8 września o godzinie 19:30 policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego brzezińskiej komendy dostali zgłoszenie, że drogą wojewódzką nr 704 w kierunku Brzezin jedzie Peugeot, którego kierujący może być nietrzeźwy. Już po chwili zauważyli przed sobą opisywany pojazd. Jednak jego kierujący zignorował sygnały świetlne i dźwiękowe do zatrzymania, skręcił w boczną uliczkę, gdzie wysiadł z samochodu i zaczął uciekać.

Policjanci pobiegli za nim i go zatrzymali. W trakcie przeszukania samochodu 38-letniego mieszkańca województwa mazowieckiego funkcjonariusze znaleźli przedmioty spożywczo-przemysłowe, do których kradzieży z jednego z dyskontów przyznał się mężczyzna. Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP w Brzezinach