wersja testowa serwisu

PiS wprowadza „Polski Nowy Ład”. Poznaliśmy główne hasła programu

PiS wprowadza „Polski Nowy Ład”. Poznaliśmy główne hasła programu

Na stronach Prawa i Sprawiedliwości pojawił się dzisiaj (13 marca) spot zapowiadający „Nowy Ład", czyli program partii na czas po epidemii koronawirusa.

„Nowy Ład" PiS ma się składać z dzisięciu obszarów: Plan na zdrowie, Uczciwa praca-godna płaca, Dekada rozwoju, Rodzina i dom w centrum życia, Polska - nasza ziemia, Przyjazna szkoła i kultura na nowy wiek, Dobry klimat dla firm, Czysta energia-czyste powietrze, CyberPoland 2025, Złota jesień życia.

Hasła te zostały przedstawione w spocie, który w sobotę, 13 marca został opublikowany na stronach Prawa i Sprawiedliwości. Materiał jest zapowiedzią prezentacji szczegółów programu, który partia rządząca nazwała „Nowy Ład". Te mamy poznać dokładnie za tydzień, 20 marca.

- Myślimy już o przyszłości, dlatego przygotowaliśmy kompleksowy program, który pozwoli Polsce rozwijać się jeszcze szybciej, a Polakom zapewni dobrze płatne miejsca pracy - mówił w spocie Wicepremier Jarosław Kaczyński. - Czas na Polski Nowy Ład, wielki program rozwoju Polski. Nasz plan powrotu do normalności i nasza nadzieja na bezpieczną przyszłość - dodał Premier Mateusz Morawiecki.

Zobacz spot: