wersja testowa serwisu

Pani Grażyna Gortat zakończyła pełnienie funkcji dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5

106392219_290142468842721_5736734265271243212_n

Pani Grażyna Gortat zakończyła pełnienie funkcji dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5.

- Miniony okres był dla mnie trudnym wyzwaniem, któremu mogłam podołać dzięki wielu osobom, z którymi przyszło mi współpracować.Szczególne słowa podziękowania pragnę skierować do wszystkich rodziców, a także członków Rad Rodziców. Dziękuję za zaangażowanie w życie szkoły, za znaczący wkład pracy, pomoc, wsparcie i osobisty udział w funkcjonowaniu naszej placówki.Dziękuję również wszystkim Przyjaciołom Szkoły, którzy bezinteresownie wspierali moje działania na rzecz poprawy bazy dydaktycznej i lokalowej. Nieoceniona była również Wasza pomoc przy organizacji różnych uroczystości i imprez szkolnych.Z całego serca pragnę podziękować również wszystkim uczniom którzy angażowali się w życie szkoły, potrafili docenić moje starania i troskę o przyjazne i bezpieczne miejsce, w którym mogli zdobywać wiedzę i rozwijać swoje pasje i zainteresowania – napisała dyrektor Grażyna Gortat, podsumowując swoją pracę na stanowisku dyrektora SP5 w roku szkolnym 2018/2019 i 2019/2020.

Dzień zakończenia pracy na stanowisku dyrektora stał się też okazją do spotkania z przedstawicielami władz samorządowych.

- Serdecznie dziękuję Pani Grażynie Gortat za współpracę oraz za wszystkie inicjatywy, które podejmowała pełniąc funkcję dyrektora Szkoły Podstawowej nr 5 w Konstantynowie Łódzkim. Życzę wszelkiego powodzenia i wielu sukcesów w dalszej pracy z młodzieżą - podkreślił burmistrz Robert Jakubowski.

Źródło: Gmina Konstantynów Łódzki