wersja testowa serwisu

Pabianice: Stand-up "Wszyscy jesteśmy hipokrytami" w sali MOK już na początku grudnia

Stand_up_o._szczesniak_2021.12.04_www
MOK w Pabianicach

Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na stand-up Olki Szczęśniak: "Wszyscy jesteśmy hipokrytami". Spotkanie z lubianą przez publiczność artystką zaplanowano na sobotę, 4 grudnia. Szczegóły poniżej. 

Olka Szczęśniak występuje ze swoim najnowszym programem ''Wszyscy jesteśmy hipokrytami" na którym prezentuje ostre i bezlitosne poczucie humoru połączone z kobiecym wdziękiem. Poprzedni program przyniósł jej sporo nowej widowni.

- Tym razem usłyszycie o problemach millenialsów: Pogoń za wymarzonym domem, życie z psem w bloku, różnice pokoleniowe na rodzinnych spotkaniach, próba odnalezienia się we współczesnych mediach społecznościowych i poprawności politycznej.  Żeby żadna strona nie poczuła się pominięta, żartuje i z prawicy i z lewicy. Jeżeli nie masz problemu z tematami tabu, zapraszamy serdecznie - zachęca sama artysta.

Spotkanie z Olką Szczęśniak zaplanowano na sobotę, 4 grudnia o godz. 20:00 w sali Miejskiego Ośrodka Kultury w Pabianicach ul. Kościuszki 14. Bilety w cenie 50 zł do nabycia na TUTAJ.