wersja testowa serwisu

Nieodpłatne przejazdy ŁKA do Rogowa na Dożynki Województwa Łódzkiego

b2ap3_thumbnail_61

Tegoroczne Wojewódzkie Święto Plonów odbędzie się 22 sierpnia w Rogowie na terenie Leśnego Zakładu Doświadczalnego Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla całych rodzin – strefę zabaw i animacji, konkursy, warsztaty, koncerty z udziałem gwiazd, a także degustacje potraw regionalnych. Dożynkom Wojewódzkim będzie towarzyszył piknik rodzinny – Lato 
z funduszami unijnymi, a na stoiskach wystawienniczych będzie można poznać ofertę m.in. Urzędu Marszałkowskiego WŁ, gmin i powiatów oraz licznych instytucji województwa. 

Łódzka Kolej Aglomeracyjna, aby zapewnić mieszkańcom województwa możliwość udziału 
w tym wydarzeniu, przygotowała ofertę specjalną – nieodpłatne przejazdy wszystkimi pociągami ŁKA w relacjach do / z Rogowa (ulga handlowa 100%).

Aby skorzystać z oferty, wystarczy nabyć bezpłatny bilet ŁKA lub ŁKA Sprinter w relacji 
do/z Rogowa albo „tam i z powrotem". Bilety są dostępne m.in. w kasach biletowych, biletomatach stacjonarnych oraz sklepach internetowych, a dodatkowo w dniu 22 sierpnia br. będzie można nabyć je u obsługi pociągu lub w biletomacie mobilnym.

Łódzka Kolej Aglomeracyjna zapewni w tym dniu 45 połączeń do/z Rogowa oraz dodatkowe pociągi z Łowicza i Sieradza. Ponadto, między dworcem PKP w Rogowie a terenem imprezy, zorganizowana zostanie bezpłatna autobusowa komunikacja dowozowa ŁKA.

Wszystkie informacje, w tym regulamin oferty oraz rozkład jazdy pociągów, są dostępne na stronie internetowej https://lka.lodzkie.pl/dozynki2021.

- Zapraszamy również do odwiedzenia mobilnego stoiska ŁKA, wyposażonego w interaktywne urządzenia, dzięki którym można dowiedzieć się nie tylko o ofercie przewoźnika, ale także na temat atrakcji turystycznych regionu i ekologicznych aspektów podróżowania. Na stoisku będą odbywać się warsztaty ekologiczne skierowane do różnych grup odbiorców oraz quizy z nagrodami - mówi Iwona Borowińska, Koordynator ds. Promocji ŁKA.

PROGRAM DOŻYNEK
12:00 Uroczysta Msza Święta
13:30 Obrzędy Dożynkowe
14:30 Korowód Dożynkowy
15:45 Występy Zespołów:
• Zespół Ludowy Piliczanie
• Zespół Pieśni i Tańca Blichowiacy
• Zespół Pieśni i Tańca Gorzkowice
18:00 GOŚCIE Cover Band
19:00 Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów
20:30 ZAKOPOWER

Rozkład jazdy: 
Nazwa pliku: Rozkład jazdy - Dożynki w Rogowie 2021
Rozmiar pliku: 684 kb
Pobierz plik