wersja testowa serwisu

Masz pomysł jak zagospodarować pozostałe tereny przy szkole w Ksawerowie?

pytanie1

W ubiegłym roku udało się wybudować nowoczesny i wielofunkcyjny kompleks sportowy przy Szkole Podstawowej w Ksawerowie. Zostało jednak jeszcze sporo "wolnego" terenu wokół szkoły, który można byłoby wykorzystać z myślą o mieszkańcach.

Dlatego patrząc przyszłościowo, Urząd Gminy Ksawerów planuje przystąpić do stworzenia koncepcji zagospodarowania i wykorzystania pozostałych terenów przy Szkole Podstawowej wraz z układem komunikacyjnym wokół placówki. W takiej koncepcji uwzględnione zostałyby pomysły i sugestie mieszkańców gminy.

Dlatego już dzisiaj zachęcamy Państwa do zgłaszania swoich propozycji i pomysłów w tym temacie - pisemnie (na adres Urzędu Gminy Ksawerów), e-mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub bezpośrednio do swoich radnych czy sołtysów.

Wspólne opracowanie takiej koncepcji będzie krokiem do przygotowania projektu budowlanego, uwzględnienia go w planie działań inwestycyjnych i znalezienia możliwości jego sfinansowania.

Źródło: Gmina Ksawerów