wersja testowa serwisu

Już w sobotę ruszają 43. Dni Pabianic! Impreza w nowej lokalizacji. Sprawdź program i miejscówkę

dni-Pabianic

Ostatnie odliczanie do 43. Dni Pabianic - plenerowa impreza ma się odbyć już w sobotę, 4 września. Święto miasta odbędzie się w nowej lokalizacji - na polu golfowym A&A Arkadią, a także na parkingu centrum handlowego „Tkalnia".

W związku z pandemią koronawirus szereg ubiegłorocznych imprez o charakterze kulturalnym i sportowym zostało odwołanych, podobnie było z Dniami Pabianic. W tym roku, już w czerwcu prezydent miasta, Grzegorz Mackiewicz za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał wiadomość, że już ruszyły przygotowania do 43. Dni Pabianic.

- Przygotowujemy się do obchodów Dni Pabianic! Wydarzenie odbędzie się już 4 września w nowej lokalizacji – na polu golfowym A&A Arkadia przy ul. Grota Roweckiego 8A, gdzie stanie główna scena, a także na parkingu centrum handlowego „Tkalnia". Zachęcamy do udziału w imprezie, każdy znajdzie coś dla siebie! - napisał na Facebooku prezydent Grzegorz Mackiewicz.

Rzeczywiście dla pabianiczan przygotowano mnóstwo różnorodnych atrakcji: stoiska gastronomiczne, wesołe miasteczko oraz koncerty. Doskonałą muzyczną oprawę zapewnią Smolasty oraz zespoły: Trzeci Oddech Kaczuchy, Za Późno i Gitarzyści po 40. Gwiazdą wieczoru będzie, której koncert zaplanowano na 20.00 będzie KAYAH.