wersja testowa serwisu

Jest zielone światło dla Dni Pabianic! Wiemy kto i kiedy zagra na święcie miasta

Jest zielone światło dla Dni Pabianic! Wiemy kto i kiedy zagra na święcie miasta
Pixabay

Doskonała wiadomość dla pabianiczan - jak przekazał w sobotę prezydent Grzegorz Mackiewiz ruszyły przygotowania do 43. Dni Pabianic. Plenerowa impreza ma się odbyć 4 września. Święto miasta odbędzie się w nowej lokalizacji - na polu golfowym A&A Arkadią, a także na parkingu centrum handlowego „Tkalnia", wiemy też kto będzie gwiazdą tegorocznych Dni Pabianic.

W związku z pandemią koronawirus szereg ubiegłorocznych imprez o charakterze kulturalnym i sportowym zostało odwołanych, podobnie było z Dniami Pabianic. W tym roku, wszystko wskazuje na to, że do święta miasta dojdzie. W sobotę, 12 czerwca Grzegorz Mackiewicz za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazał wiadomość, że już ruszyły przygotowania do 43. Dni Pabianic.

- Przygotowujemy się do obchodów Dni Pabianic! Wydarzenie odbędzie się już 4 września w nowej lokalizacji – na polu golfowym A&A Arkadia przy ul. Grota Roweckiego 8A, gdzie stanie główna scena, a także na parkingu centrum handlowego „Tkalnia". Zachęcamy do udziału w imprezie, każdy znajdzie coś dla siebie! - napisał na Facebooku prezydent Grzegorz Mackiewicz.

Jak dodał włodarz Pabianic dla mieszkańców przygotowywanych jest mnóstwo różnorodnych atrakcji: stoiska gastronomiczne, wesołe miasteczko oraz koncerty. Wiadomo też jacy muzycy uświetnią tegoroczne święto miasta.

- Zagrają dla Was: Smolasty oraz zespoły: Trzeci Oddech Kaczuchy, Za Późno i Gitarzyści po 40. Gwiazdą wieczoru będzie… KAYAH - dodał Mackiewicz.