wersja testowa serwisu

Jechał z żoną do szpitala, złapał gumę. Z pomocą ruszyli policjanci drogówki

Jechał z żoną do szpitala, złapał gumę. Z pomoc ruszyli policjanci drogówki
fot. KWP w Łodzi

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego udzielili pomocy zdenerwowanemu mieszkańcowi Skierniewic, który jechał z żoną do szpitala, a na ul. Brzezińskiej w Łodzi miał awarie samochodu. Bezpiecznie dojechał do celu.

W czwartek, 7 stycznia tuż po godzinie 11:00 mundurowi z łódzkiej drogówki na ulicy Brzezińskiej zauważyli stojące na jezdni auto, a obok niego mężczyznę nerwowo poszukującego pomocy. Szybko okazało się, że kierujący złapał "gumę", a nie ma przy sobie lewarka. Ponieważ dziś panują trudne warunki na drogach, funkcjonariusze nie wahali się ani sekundy, zabezpieczyli miejsce i pomogli zepchnąć auto na pobocze, by nie powodować zagrożenia w ruchu drogowym.

W rozmowie z 34-letnim kierującym policjanci dowiedzieli się, że mieszkaniec Skierniewic jest w podróży z żoną do jednego z łódzkich szpitali i zależy mu na jak najszybszym dotarciu. Mundurowi pomogli mężczyźnie zepchnąć auto na pobocze a następnie na prośbę mężczyzny pomogli mu zmienić koło w samochodzie. Dzięki szybkiej pomocy policjantów mężczyzna wraz z żoną szybko i bezpiecznie dotarli do celu.

źródło: KWP w Łodzi