wersja testowa serwisu

Groźny wypadek w gminie Tomaszów Mazowiecki. Trzy rozbite auta, kilka osób rannych

254-118490
fot. KPP w Tomaszowie Mazowieckim

Tomaszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 11 sierpnia o godzinie 17:15 na drodze wojewódzkiej nr 713 w miejscowości Sługocice. W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy.

Jak wynika z dotychczasowych ustaleń do wypadku doszło w momencie, kiedy 43–letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego kierujący Volkswagenem rozpoczął manewr wyprzedzania jadącego przed nim pojazdu. W tym samym czasie jego samochód był już wyprzedzany przez jadące za nim BMW, którym kierował 40-letni tomaszowianin.

- Pojazdy te zderzyły się, na skutek czego BMW zjechało na pobocze uderzając w przydrożne drzewo a następnie ponownie przemieściło się na jezdnię uderzając w samochód marki Volkswagen, za kierownicą którego siedział 25-letni mieszkaniec powiatu opoczyńskiego - informują policjanci.

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznali kierujący i pasażerowie pojazdu marki BMW, których przewieziono do szpitala. Droga w miejscu zdarzenia zablokowana była do godziny 20:25. Na miejscu zorganizowano objazdy.