Foodtrucki wracają do Konstantynowa Łódzkiego. Przed nami smaczne pożegnanie lata

Foodtrucki wracają do Konstantynowa Łódzkiego. Przed nami smaczne pożegnanie lata

Dni 8, 9 i 10 października - to daty, które powinni zapisać w swoich kalendarzach wszyscy miłośnicy kulinariów. W Konstantynowie zagoszczą prawdziwi pasjonaci dobrej kuchni, którzy przez trzy dni będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami w ramach smacznego pożegnania lata. Miejscem kulinarnego pożegnania lata będzie parking supermarketu Kaufland.

Foodtrucki przyjadą do Konstantynowa Łódzkiego, by promować kulinaria i karmić spragnionych eventów pod chmurką mieszkańców daniami z różnych stron świata. Kulinarne świętowanie z food truckami będzie miało miejsce w weekend od 8-10 października. Organizatorzy zapraszają na rodzinny piknik w ramach kultowego już zlotu – tym razem z okazji pożegnania lata.

- Do Konstantynowa Łódzkiego ponownie zawita kilkanaście food trucków, które będą serwować oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady - informują organizatorzy.

Organizatorem zlotu jest Kaufland Konstantynów Łódzki i organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. 

- Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce - dodają organizatorzy.

Zlot odbędzie się na parkingu Kauflanda, przy ul. Spółdzielczej 1. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Już wkrótce na EPA24 konkurs, w którym do wygrania będą vouchery na jedzenie podczas Zlotu Foodtrucków.