wersja testowa serwisu

Czwarta ofiara wypadku w gminie Cielądz. Policja wydała komunikat

Czwarta ofiara wypadku w gminie Cielądz. Policja wydała komunikat
fot. KPP w Rawie Mazowieckiej

Rawscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 707 w Niemgłowach (gm. Cielądz). W wypadku śmierć poniosły cztery osoby.

Do zdarzenia doszło w środę, 15 września około godz. 14.10 na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 707 z drogą gminną w miejscowości Niemgłowy, w powiecie rawskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że doszło do zderzenia Volkswagena Transportera kierowanego przez 38-letniego mieszkańca Tomaszowa Mazowieckiego z Manem wraz z naczepą kierowanym przez 22-letniego mieszkańca powiatu łowickiego.

- W wyniku zderzenia pojazdów śmierć na miejscu poniosło trzech mężczyzn podróżujących busem, 39-letni obywatel Ukrainy oraz 38 i 39-letni obywatele Polski. Pasażer Volkswagena - 37-latek, obywatel Ukrainy z licznymi obrażeniami został przewieziony do szpitala, gdzie pomimo wysiłków lekarzy zmarł po kilku godzinach. Kierowca ciężarówki był trzeźwy, z uwagi na obrażenia ciała również został przetransportowany do szpitala - poinformowali policjanci.

Okoliczności tego wypadku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają policjanci z komendy w Rawie Mazowieckiej.

fot. KPP w Rawie Mazowieckiej