wersja testowa serwisu

Bilety autobusowe w darmowej aplikacji mPay

mpay_20210107-140807_1

Pasażerowie komunikacji miejskiej w Pabianicach zyskali właśnie możliwość wniesienia opłaty za przejazd za pośrednictwem nowej, intuicyjnej w obsłudze aplikacji na telefon. Należy ona do najstarszego na polskim rynku dostawcy rozwiązań dla płatności mobilnych – firmy mPay. Dostępne są wszystkie rodzaje biletów na przejazd autobusami MZK.

Szybko, wygodnie i bezpiecznie uregulujemy należność za pojedynczy przejazd, jak również zakupimy bilet okresowy (7-, 14-, 30- i 90-dniowy) w dogodnym dla siebie miejscu i czasie.

Warto jednocześnie przypomnieć, że od 7 stycznia bilety jednoprzejazdowe zastąpiono czasowymi, które umożliwiają przesiadanie się między autobusami MZK bez konieczności wnoszenia następnej opłaty. Bilety jednostrefowe są ważne 40 minut, a dwustrefowe obowiązują przez 60 minut.

W aplikacji mPay dostępne są również bilety łódzkiej komunikacji miejskiej oraz Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

Pasażerowie nadal mogą korzystać z dotychczasowych aplikacji SkyCash i moBilet. Jak opłacić przejazd w aplikacji mPay?

Krok 1: Pobierz darmową aplikację na swój telefon ze sklepów Google Play, App Store lub Huawei App Gallery.

Krok 2: Załóż osobiste konto, dzięki któremu opłacisz przejazd i skorzystasz z wielu innych pomocnych opcji.

Krok 3: Zadbaj o środki, by móc "od ręki" regulować należności - zrobisz to wchodząc w zakładkę "Moje finanse"; w aplikacji możesz skorzystać z trzech źródeł płatności: przedpłaconej portmonetki, podpiętej karty płatniczej lub karty w elektronicznym portfelu kart MasterPass.

Krok 4: Realizuj szybkie i wygodne transakcje - aby opłacić przejazd autobusem kliknij w kafelek "Komunikacja miejska", który znajduje się w zakładce "Produkty i usługi".

źródło: komunikacjapabianice.pl