Bartosz Skóra z UKS Piątka Konstantynów Łódzki z workiem medali Mistrzostw Polski!

318348127_799550161213368_3377532144554960327_n
UKS Piątka Konstantynów Łódzki

Bartosz Skóra, podopieczny UKS Piątka Konstantynów Łódzki wywalczył aż trzy medale Mistrzostw Polski w rozgrywanych w miniony weekend Zimowych Mistrzostwach PolskiSeniorów, Młodzieżowców i Juniorów 17-18 lat w Bydgoszczy.

Bartosz Skóra, reprezentant konstantynowskiej Piątki wywalczył brązowy medal w kategorii seniorów w konkurencji 50m stylem klasycznym oraz srebrny medal w konkurencji 50m stylem klasycznym w kategorii młodzieżowców i brązowy medal w konkurencji 100m stylem klasycznym w kategorii młodzieżowców. Z kolei wkonkurencji 200m stylem klasycznym w eliminacjach zajął 11. miejsce i został wycofany ze startu w finale.

Pozostali reprezentanci UKS Piątka, Patryk Leśniewski w kategorii młodzieżowiec wywalczył w konkurencji 50m stylem dowolnym zajął 39. miejsce, w 100 m stylem dowolnym 30. miejsce, 50m stylem grzbietowym 17. miejsce, 100m stylem grzbietowym 16. miejsce.

Z kolei Szymon Iskra w kategorii 17-18 lat: w trzech startach pobił rekordy życiowe i znacznie zbliżył się do miejsc medalowych: 50m stylem klasycznym 5 miejsce, 100m stylem klasycznym 9 miejsce, 200m stylem klasycznym miejsce 7.