Uwaga! Zmiana organizacji ruchu przy pabianickich nekropoliach

Dodane przez EPA24.net

Jak co roku, na Wszystkich Świętych wprowadzana jest zmiana organizacji ruchu, która ma pomóc szybciej dojechać na pabianickie nekropolie. Policjanci apelują o ostrożność i zwracanie uwagi na znaki drogowe.


Zmiana organizacji ruchu będzie obowiązywała w piątek, 1 listopada od godziny 6:00. W tym czasie ul. Kilińskiego w Pabianicach od skrzyżowania ulicy Gr. Roweckiego w kierunku Bełchatowa będzie jednokierunkowa. Następnie od ul. Świetlickiego będzie obowiązywał zakaz wjazdu w ul. Bugaj (zakaz nie dotyczy autobusów i taksówek). Podróżujący na cmentarze od strony Bełchatowa muszą kierować się objazdem ulicami: Świetlickiego, Waltera Janke, Nawrockiego, następnie w lewo w Gr. Roweckiego. Po stronie cmentarza zostaną oznaczone dodatkowe miejsca parkingowe. Będzie można również skorzystać z miejsc parkingowych na Włókniarzu.


Jak co roku zachęcamy do skorzystania z komunikacji publicznej. W przypadku korzystania z własnego transportu zapoznajmy się wcześniej ze zmianami w organizacji ruchu wprowadzanymi czasowo w tym okresie na drogach oraz w rejonie cmentarzy czy parkingów.


Na ulicach pojawią się dodatkowe policyjne patrole, które nie tylko będą dbały o nasze bezpieczeństwo, ale także służyły pomocą. Dlatego stosujmy się do poleceń i wskazówek wydawanych przez policjantów lub innych funkcjonariuszy pełniących służbę w rejonach cmentarzy. Warto pamiętać, że nasze bezpieczeństwo w dużym stopniu zależy również od nas samych.

Zobacz także

[ZDJĘCIA] Finał Szlachetnej Paczki w Lut…

[ZDJĘCIA] Świąteczna atmosfera wystartow…

Budynek w centrum Ksawerowa zniknął z ma…

[WIDEO] Dendrolog radzi, jak wybierać ch…

Linia "św. Mikołaj" - bezpłatn…

Nowa siedziba Biblioteki Publicznej w Do…

Od jutra duże zmiany w ustawie "Pra…

Gmina Ksawerów: Pierwszy Mikołaj już wrę…

Skąd się biorą produkty ekologiczne? Ogó…

Uwaga! Koncert Andrzeja Wawrzyniaka odbę…

Mikołajki w Lutomiersku. Już w ten piąte…

SP Kazimierz: Barbórka w oddziale przeds…

Policja Pabianice: Międzynarodowy dzień …

Pabianiccy policjanci mają Złote Serca. …

Pijany prowadził samochód. Gdy wysiadł z…

Ałbena Grabowska gościem w Miejskiej Bib…

SP nr 1 w Konstantynowie Łódzkim: Wyciec…

Miejski Zakład Komunikacyjny w Pabianica…