Policja Pabianice: Srebrny medal od prezydenta RP

Dodane przez EPA24.net

Podczas wojewódzkich obchodów Święta Policji, które odbyły się w Zgierzu wręczono między innymi odznaczenia państwowe. W gronie uhonorowanych był policjant z naszej jednostki aspirant sztabowy Marek Frątczak. Prezydent RP Andrzej Duda odznaczył go Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę.


Dzisiaj, w Zgierzu odbyły się wojewódzkie obchody Święta Policji. W uroczystości uczestniczyła kadra kierownicza garnizonu łódzkiego na czele z Komendantem Wojewódzkim Policji insp. Andrzejem Łapińskim oraz wielu znamienitych gości. Pabianicką policję reprezentował komendant powiatowy insp. Cezary Petrus.


Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w intencji policjantów i pracowników policji. Następnie na Placu przy Pomniku Stu Straconych odbyła się uroczysta akademia, podczas której między innymi wręczano odznaczenia państwowe, resortowe oraz nominacje na wyższe stopnie służbowe. W gronie uhonorowanych za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków służbowych znalazł się kierownik ogniwa ds. kryminalnych komisariatu w Konstantynowie Łódzkim asp. szt. Marek Frątczak. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda odznaczył go Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę. Gratulacje nagrodzonemu złożył szef pabianickiej policji insp. Cezary Petrus.


Źródło: KPP Pabianice

Zobacz także

Wypadek na terenie miasta. Zderzyły się …

[WIDEO] Oszuści atakują toksycznymi perf…

Interwencja przy ulicy Zgoda. W mieszkan…

Uwaga kierowcy! W nocy fatalne warunki n…

Z ostatniej chwili: Pożar budynku przy u…

Niebezpieczny weekend na drogach powiatu…

Wypadek w Pabianicach. Zderzenie dwóch s…

Koszmarny wypadek pod Lutomierskiem. Sam…

​[ZDJĘCIA] Straszny wypadek w Prusinowic…

Pożar sygnalizatora świetlnego przy toro…

Samochód w rowie, pomoc starszemu mężczy…

Pożar dachu budynku w Rydzynach. W akcji…

Białe gerbery od dzielnicowych

Nie tylko bicie boli. Prawda?

Pożar auta, przyczepy kempingowej i sadz…