Policja Pabianice: Srebrny medal od prezydenta RP

Dodane przez EPA24.net

Podczas wojewódzkich obchodów Święta Policji, które odbyły się w Zgierzu wręczono między innymi odznaczenia państwowe. W gronie uhonorowanych był policjant z naszej jednostki aspirant sztabowy Marek Frątczak. Prezydent RP Andrzej Duda odznaczył go Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę.


Dzisiaj, w Zgierzu odbyły się wojewódzkie obchody Święta Policji. W uroczystości uczestniczyła kadra kierownicza garnizonu łódzkiego na czele z Komendantem Wojewódzkim Policji insp. Andrzejem Łapińskim oraz wielu znamienitych gości. Pabianicką policję reprezentował komendant powiatowy insp. Cezary Petrus.


Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą w intencji policjantów i pracowników policji. Następnie na Placu przy Pomniku Stu Straconych odbyła się uroczysta akademia, podczas której między innymi wręczano odznaczenia państwowe, resortowe oraz nominacje na wyższe stopnie służbowe. W gronie uhonorowanych za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków służbowych znalazł się kierownik ogniwa ds. kryminalnych komisariatu w Konstantynowie Łódzkim asp. szt. Marek Frątczak. Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda odznaczył go Srebrnym Medalem za Długoletnią Służbę. Gratulacje nagrodzonemu złożył szef pabianickiej policji insp. Cezary Petrus.


Źródło: KPP Pabianice

Zobacz także

Zapowiedź 7. kolejki łódzkiej Klasy Okrę…

[WIDEO, ZDJĘCIA] Strzały, wybuchy, tłucz…

Sukcesywnie okradał swojego pracodawcę…

Dzień bez samochodu. Zaproszenie na pikn…

[ZDJĘCIA] Katyń... ocalić od zapomnienia…

XV edycja turnieju „Młoda Krew Ratuje Ży…

[ZDJĘCIA] Policja Pabianice: Misie pośpi…

Podsumowanie 6. kolejki łódzkiej Klasy O…

Zapowiedź 6. kolejki łódzkiej Klasy Okrę…

Bezduszny wandal w rękach policji

Złodziejski duet w potrzasku!

Dramatyczna walka z czasem. Antoś potrze…

Podsumowanie 5. kolejki łódzkiej Klasy O…

[ZDJĘCIA] Proboszcz podziękował policjan…