Zapowiedź 8. kolejki łódzkiej Klasy Okręgowej

Dodane przez EPA24.net

Już dziś piątek! Wiecie co to oznacza? Przed nami kolejne piłkarskie zmagania drużyn łódzkiej Klasy Okręgowej. Co nas czeka podczas tego weekendu?


Jako pierwsi, bo już dziś, na boisko wybiegną zawodnicy Term (4. miejsce) i PTC (14. miejsce). Uniejowianie mają pięć razy więcej punktów od swoich dzisiejszych rywali. Pabianiczanie odnieśli do tej pory tylko jedno zwycięstwo (3:2 z GLKS-em Sarnów Dalików). Z kolei jutro czeka nas sześć spotkań. Brzeziński Start (9. miejsce) podejmował będzie na własnym terenie zespół Orła Parzęczew (7. miejsce). Drużyny te dzieli różnica trzech punktów.


Wicelider rozgrywek - ŁKS II Łódź (2. miejsce), pojedzie jutro do Rosanowa, gdzie powalczy z miejscowym LKS-em (8. miejsce) o przedłużenie dobrej passy. Gospodarze zawodów mają na koncie 3 zwycięstwa i 4 porażki, natomiast łodzianie… komplet wygranych. Stal Głowno (6. miejsce) o punkty powalczy na własnym terenie z Włókniarzem Konstantynów Łódzki (12. miejsce).


Obecny lider łódzkiej Klasy Okręgowej - Widzew II Łódź (1. miejsce) uda się do Rzgowa. Zawisza zajmuje obecnie 3. miejsce w stawce i z pewnością tak łatwo skóry nie sprzeda. Szykuje się więc bardzo ciekawe widowisko. Pabianicki Włókniarz (10. miejsce) podejmie przedostatni GLKS Sarnów Dalików (15. miejsce), który w bieżących rozgrywkach odniósł tylko jedno zwycięstwo.


Zajmujący dość wysoką lokatę GKS Ksawerów (5. miejsce), zmierzy się z UKS-em SMS Łódź (11. miejsce). Czy gospodarzom jutrzejszych zawodów uda się awansować na lepszą pozycję? W ostatnim spotkaniu tej kolejki, rezerwy trzecioligowego Sokoła Aleksandrów Łódzki (13. miejsce) podejmą beniaminka rozgrywek - Bzurę Ozorków (16. miejsce). Zespoły te dzieli różnica 4 punktów, z tym, że ozorkowianie nie zdobyli jeszcze ani jednego.


Wszystkie mecze 8. kolejki łódzkiej Klasy Okręgowej:

Termy Uniejów - PTC Pabianice, 28 września, 19:00
Start Brzeziny - Orzeł Parzęczew, 29 września, 16:00
LKS Rosanów - ŁKS II Łódź, 29 września, 16:00
Stal Głowno - Włókniarz Konstantynów Łódzki, 29 września, 16:00
Zawisza Rzgów - Widzew II Łódź, 29 września, 16:00
Włókniarz Pabianice - GLKS Sarnów/Dalików, 29 września, 16:00
GKS Ksawerów - UKS SMS Łódź, 29 września, 17:00
Sokół II Aleksandrów Łódzki - Bzura Ozorków, 30 września, 15:00

Zobacz także

Bejda Paweł podsumował kampanię wyborczą…

Ukradli rower i alkohol, wpadli w ręce p…

Wypił wódkę, piwo, wino i pojechał skute…

Policjanci rozbili kontrabandę. "Le…

Akcja przy ulicy Kościuszki w Lutomiersk…

[ZDJĘCIA] Wypadek w Jerwonicach. Motocyk…

UWAGA na oszustów! Udają pośredników szy…

Witold Stępień - Marszałek Województwa Ł…

Wypadek przy Zgierskiej - 23-letni Macie…

Ukradł rower sprzed sklepu, sprzedał go …

Regaty o Puchar Starosty Pabianickiego z…