Zapowiedź 10. kolejki łódzkiej Klasy Okręgowej

Dodane przez EPA24.net

Jest piątek, więc przyszedł czas na zapowiedź bieżącej kolejki łódzkiej "okręgówki". Co nas czeka na lokalnych boiskach?


Pierwszy mecz obecnej serii gier odbędzie się już dzisiaj. Termy Uniejów (5. miejsce) podejmować będą na własnym terenie zespół Włókniarza Konstantynów Łódzki (13. miejsce). Uniejowianie z pewnością mają ochotę na kolejny komplet punktów.


Orzeł Parzęczew (8. miejsce) uda się jutro do Rosanowa, gdzie zmierzy się z miejscowym LKS (10. miejsce). Zapowiada się dość ciekawy pojedynek.


Czeka nas także pojedynek lidera z drużyną zajmującą ostatnią pozycję w stawce. Rezerwy pierwszoligowego ŁKS (1. miejsce) podejmować będą Bzurę Ozorków (16. miejsce). Beniaminek ligi nie zdobył dotychczas jeszcze ani jednego punktu, z kolei łodzianie mają ich komplet.


Rezerwy innego łódzkiego klubu - Widzewa (2. miejsce), pojadą do Pabianic, gdzie o punkty powalczą z tamtejszym Włókniarzem (9. miejsce). Zapewne RTS wsparty zawodnikami z pierwszego zespołu odniesie kolejne zwycięstwo, jednak nie należy skreślać potencjału gospodarzy tego meczu.


Zawisza Rzgów (3. miejsce) uda się do Głowna (6. miejsce) na pojedynek z miejscową Stalą. Rzec można, że to kolejne spotkanie z serii tych ciekawych, bowiem żaden z zespołów zapewne się nie położy.


Natomiast Start Brzeziny (7. miejsce) zmierzy się z GLKS Sarnów/Dalików (15. miejsce). Jutrzejszy rywal brzezinian ma obecnie na koncie zaledwie trzy punkty. Czy gospodarze meczu odniosą pewną wygraną?


Czas na kolejne małe derby powiatu pabianickiego. GKS Ksawerów (4. miejsce) podejmie pabianicki PTC (14. miejsce). GKS trzyma się blisko czołówki tabeli i z pewnością będzie chciał umocnić swoją pozycję. Nie wydaje się, żeby pabianiczanie mieli stanąć na drodze do tego celu.


W niedzielę czeka nas tylko jedno spotkanie. Rezerwy trzecioligowego Sokoła Aleksandrów Łódzki (12. miejsce) zagrają z UKS SMS Łódź (11. miejsce).


Wszystkie mecze 10. kolejki łódzkiej Klasy Okręgowej:

Termy Uniejów - Włókniarz Konstantynów Łódzki, 12 października, 19:00

LKS Rosanów - Orzeł Parzęczew, 13 października, 15:00

ŁKS II Łódź - Bzura Ozorków, 13 października, 15:00

Włókniarz Pabianice - Widzew II Łódź, 13 października, 15:00

Stal Głowno - Zawisza Rzgów, 13 października, 16:00

Start Brzeziny - GLKS Sarnów/Dalików, 13 października, 16:00

GKS Ksawerów - PTC Pabianice, 13 października, 16:30

Sokół II Aleksandrów Łódzki - UKS SMS Łódź, 14 października, 14:00

Zobacz także

Bejda Paweł podsumował kampanię wyborczą…

Ukradli rower i alkohol, wpadli w ręce p…

Wypił wódkę, piwo, wino i pojechał skute…

Policjanci rozbili kontrabandę. "Le…

Akcja przy ulicy Kościuszki w Lutomiersk…

[ZDJĘCIA] Wypadek w Jerwonicach. Motocyk…

UWAGA na oszustów! Udają pośredników szy…

Witold Stępień - Marszałek Województwa Ł…

Wypadek przy Zgierskiej - 23-letni Macie…

Ukradł rower sprzed sklepu, sprzedał go …

Regaty o Puchar Starosty Pabianickiego z…