Wieczór pod chmurką z The Doors. Wśród widzów policjanci

Dodane przez EPA24.net

W miniony wtorek, w ramach Letniego Kina Profilaktycznego widzowie obejrzeli kolejny już seans. Tym razem był to „The Doors – historia nieopowiedziana". Wśród widzów tradycyjnie zasiedli policjanci.


The Doors – historia nieopowiedziana przedstawia kulisy funkcjonowania amerykańskiej grupy rockowej The Doors. Niezwykle równa, oszczędna i precyzyjna gra zespołu, pełna długich instrumentalnych pasaży, stała się tłem dla charyzmatycznego wokalisty Jima Morrisona. Jego silny i dramatyczny baryton, w połączeniu z poetyckimi tekstami i sceniczną osobowością, uczynił grupę sławną z dnia na dzień. Karierę zespołu przerwała w lipcu 1971 roku przedwczesna śmierć 27-letniego Jima Morrisona, spowodowana przez przedawkowanie narkotyków i alkoholu. Po jego śmierci grupa nie była już w stanie odzyskać poprzedniej popularności.


Ze względu na trudną tematykę wyświetlanych seansów, akcja kina letniego adresowana jest do pełnoletnich widzów. Są to filmy, których tematyka porusza rozmaite problemy społeczne. Przed każdym seansem, policjanci wraz z pracownikiem Ośrodka Profilaktyki i Integracji Społecznej zachęcają dorosłych do szukania pomocy w wyspecjalizowanych ośrodkach profilaktyki. Pomocą i radą służą także funkcjonariusze zajmujący się problematyką nieletnich.


Kolejny seans już w najbliższy wtorek, 17 lipca o godz. 21:30. Wstęp jest bezpłatny.


Źródło: KPP Pabianice

Zobacz także

Wypadek na terenie miasta. Zderzyły się …

[WIDEO] Oszuści atakują toksycznymi perf…

Interwencja przy ulicy Zgoda. W mieszkan…

Uwaga kierowcy! W nocy fatalne warunki n…

Z ostatniej chwili: Pożar budynku przy u…

Niebezpieczny weekend na drogach powiatu…

Wypadek w Pabianicach. Zderzenie dwóch s…

Koszmarny wypadek pod Lutomierskiem. Sam…

​[ZDJĘCIA] Straszny wypadek w Prusinowic…

Pożar sygnalizatora świetlnego przy toro…

Samochód w rowie, pomoc starszemu mężczy…

Pożar dachu budynku w Rydzynach. W akcji…

Białe gerbery od dzielnicowych

Nie tylko bicie boli. Prawda?

Pożar auta, przyczepy kempingowej i sadz…