Roczna dziewczynka zatrzaśnięta w samochodzie. Na pomoc pośpieszyli policjanci

Dodane przez EPA24.net

​Pabianiczanka zatrzasnęła w samochodzie kluczyki i… roczną córeczkę. Na pomoc w uwolnieniu dziecka pośpieszyli policjanci z patrolówki. Ich niebanalna metoda otwarcia auta i zawodowy profesjonalizm pozwoliły na zmniejszenie stresu dziewczynki i jej szybki powrót w matczyne objęcia.


Do niecodziennej sytuacji doszło 25 października 2018r przy ul. Skłodowskiej w Pabianicach. Dyżurny policji odebrał telefon od roztrzęsionej i zdenerwowanej kobiety, która w samochodzie zatrzasnęła kluczyki. Nie byłoby w tym nic groźnego, ale w zatrzaśniętym aucie na tylnym siedzeniu pozostała jej roczna córeczka. W miarę upływu czasu dziewczynka była coraz bardziej wystraszona.


Na pomoc pośpieszyli policjanci z patrolówki. Mając na względzie bezpieczeństwo dziecka i zminimalizowanie sytuacji stresogennej, postanowili nie wybijać szyby, lecz w niebanalny sposób otworzyć auto. Jeden z policjantów poszedł do pobliskiego sklepu z artykułami metalowymi. Zakupionymi narzędziami otworzył drzwi samochodu, nie uszkadzając przy tym szyby ani karoserii. Matka w tym czasie zabawiała przez szybę płaczącą córeczkę. Uwolniona dziewczynka trafiła prosto w matczyne objęcia.


info. KPP w Pabianicach

Zobacz także

Ruszyły ferie w województwie łódzkim. Po…

Dofinansowanie prawa jazdy

Przed policją ukrył się... w psim kojcu

Tajemniczy wypadek na budowie. "Męż…

Żabka wycofuje produkty z wołowiną i ape…

Szok! Kobieta dźgnęła konkubenta nożem

Pożar sadzy w kominie w miejscowości Dob…

Szok! Dotkliwie pobili i okradli 37-latk…

Wypadek w Konstantynowie. Ciężarówka z t…

Krok od tragedii: wyziębiony mężczyzna l…

Wypadek przy skrzyżowaniu Narutowicza i …