Roczna dziewczynka zatrzaśnięta w samochodzie. Na pomoc pośpieszyli policjanci

Dodane przez EPA24.net

​Pabianiczanka zatrzasnęła w samochodzie kluczyki i… roczną córeczkę. Na pomoc w uwolnieniu dziecka pośpieszyli policjanci z patrolówki. Ich niebanalna metoda otwarcia auta i zawodowy profesjonalizm pozwoliły na zmniejszenie stresu dziewczynki i jej szybki powrót w matczyne objęcia.


Do niecodziennej sytuacji doszło 25 października 2018r przy ul. Skłodowskiej w Pabianicach. Dyżurny policji odebrał telefon od roztrzęsionej i zdenerwowanej kobiety, która w samochodzie zatrzasnęła kluczyki. Nie byłoby w tym nic groźnego, ale w zatrzaśniętym aucie na tylnym siedzeniu pozostała jej roczna córeczka. W miarę upływu czasu dziewczynka była coraz bardziej wystraszona.


Na pomoc pośpieszyli policjanci z patrolówki. Mając na względzie bezpieczeństwo dziecka i zminimalizowanie sytuacji stresogennej, postanowili nie wybijać szyby, lecz w niebanalny sposób otworzyć auto. Jeden z policjantów poszedł do pobliskiego sklepu z artykułami metalowymi. Zakupionymi narzędziami otworzył drzwi samochodu, nie uszkadzając przy tym szyby ani karoserii. Matka w tym czasie zabawiała przez szybę płaczącą córeczkę. Uwolniona dziewczynka trafiła prosto w matczyne objęcia.


info. KPP w Pabianicach

Zobacz także

Bejda Paweł podsumował kampanię wyborczą…

Ukradli rower i alkohol, wpadli w ręce p…

Wypił wódkę, piwo, wino i pojechał skute…

Policjanci rozbili kontrabandę. "Le…

Akcja przy ulicy Kościuszki w Lutomiersk…

[ZDJĘCIA] Wypadek w Jerwonicach. Motocyk…

UWAGA na oszustów! Udają pośredników szy…

Witold Stępień - Marszałek Województwa Ł…

Wypadek przy Zgierskiej - 23-letni Macie…

Ukradł rower sprzed sklepu, sprzedał go …

Regaty o Puchar Starosty Pabianickiego z…