Pabianiccy policjanci mają Złote Serca. Trójka policjantów z wyróżnieniem

Dodane przez EPA24.net

Złote serca – tytuł ten jest przyznawany od 14 lat wszystkim osobom, firmom i instytucjom, które wspierają ideę wolontariatu oraz działania organizacji pozarządowych w naszym mieście i powiecie. Podczas tegorocznej gali z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza to zaszczytne wyróżnienie otrzymało troje policjantów z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii pabianickiej komendy.


- Są na świecie osoby, dla których ważne jest wspieranie idei wolontariatu. Gdyby nie te osoby, nie mielibyśmy tak dużej przestrzeni do działania, nie moglibyśmy się dalej rozwijać i pomagać tak dużej ilości osób. W imieniu wszystkich wolontariuszy chcielibyśmy wręczyć Złote Serca osobom/instytucjom/firmom, które w ciągu 2019 roku najprężniej wspierały ideę wolontariatu w powiecie pabianickim. Niech te statuetki będą symbolem naszej wielkiej wdzięczności i dadzą jeszcze więcej energii do działania na rzecz potrzebujących – mówili prowadzący galę. To zaszczytne wyróżnienie przyznano między innymi policjantom z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii. Złote Serca otrzymali:


  • asp. szt. Rafał Dzwonnik, kierownik tegoż zespołu, który w swojej pracy pokazuje alternatywne sposoby komunikacji z młodzieżą. Zaangażowany w projekt xD i Randkę z tolerancją.
  • mł. asp. Aleksandra Białkowska – profilaktyk społeczny, który z wielką energią nie tylko angażuje się w akcje wolontarystyczne, lecz także je inicjuje. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Zaangażowana w projekty profilaktyczne dotyczące przemocy rówieśniczej.
  • asp. Monika Nowak, która ma niesamowicie wielkie serce. Pragnie, aby ludzie się szanowali. Wcieliła się w rolę gościa w projekcie profilaktycznym ,,Randka z tolerancją".


Gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych projektów i inicjatyw na rzecz potrzebujących.


Źródło: KPP Pabianice

Zobacz także

Wypadek na trasie Lutomiersk - Aleksandr…

Niebezpiecznie na Placu Wolności w Konst…

Komendant Komisariatu Policji w Konstant…

Gmina Lutomiersk: Wójt spotkał się z pos…

Bezdomny 19-latek wybił szybę w oknie bu…

Za nami KEEZA Akademia Cup. Sprawdź klas…

Uszkodził szyby wystawowe w sklepie, wła…

Uwaga na fałszywe SMS-y dot. zaległości …

Krok od tragedii w Lutomiersku. Paliła s…

"Sklep z facetami" w Miejskim …

Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy. Now…

Kolejna stulatka w gminie Ksawerów. Wyją…

Pożar przy ul. Łaskiej w Konstantynowie …

Trwają ferie z Biblioteką i Miejskim Ośr…

Idolek 2020: Za nami już XVIII edycja. S…

Gmina Konstantynów Łódzki: Weryfikacja z…

Pęknięte drzewo w Kazimierzu. Strażacy z…

Uwaga! Zmiana cen biletów łódzkich od 1 …