Jutro piłkarskie święto w Łodzi! Widzew zagra ze Śląskiem Wrocław, są jeszcze bilety

Dodane przez EPA24.net

Jutro, gdy zegarki wskazywać będą godzinę 20:30 zabrzmieć ma pierwszy gwizdek w meczu pomiędzy Widzewem Łódź a Śląskiem Wrocław. Spotkanie to będzie rozgrywane w ramach Pucharu Polski.


Tak naprawdę ciężko wyrokować, jaki będzie piłkarski poziom tego spotkania. Wiadome jest jednak to, że pojedynek dwóch tak klasowych marek przyciągnie wiele ludzi - na stadion czy przed telewizory.


Śląsk bardzo dobrze wszedł w sezon 2019/20. Znajduje się obecnie na pozycji wicelidera, tuż za otwierającą tabelę Pogonią Szczecin i zarazem przed Legią Warszawa. Z kolei widzewiacy pomimo niezbyt udanego początku okupują obecnie czwarte miejsce, mając do liderującego Górnika Łęczna tylko trzy punkty straty.


Podopieczni Marcina Kaczmarka ciągle walczą o powrót do elity, grając póki co na drugoligowych boiskach. Jutro fanatycy RTS będą mogli "liznąć" trochę najwyższego poziomu rozgrywek.


Dla Marcina Robaka, obecnego kapitana czerwono-biało-czerwonych mecz ten będzie miał wyjątkową wartość, bowiem zasilił szeregi klubu z al. Piłsudskiego 138, odchodząc właśnie ze Śląska Wrocław

.

W tej chwili licznik sprzedanych biletów wskazuje na 12 800. W dalszym ciągu wejściówki kupować można poprzez internetową stroną klubu (TUTAJ) a także jutro w kasach. Warto dodać, że karnety na ligowe spotkania Widzewa nie uprawniają do wejścia jutro na stadion. Nie czekajcie z kupnem na ostatnią chwilę. W "Sercu Łodzi" pojawić się mają także fanatycy zespołu u z Wrocławia.


Kto zamelduje się w kolejnej rundzie Pucharu Polski? O tym przekonamy się dopiero po końcowym gwizdku, aczkolwiek jedno jest pewne - na trybunach będzie gorąco!

Zobacz także

Uszkodził szyby wystawowe w sklepie, wła…

Uwaga na fałszywe SMS-y dot. zaległości …

Krok od tragedii w Lutomiersku. Paliła s…

"Sklep z facetami" w Miejskim …

Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy. Now…

Kolejna stulatka w gminie Ksawerów. Wyją…

Pożar przy ul. Łaskiej w Konstantynowie …

Trwają ferie z Biblioteką i Miejskim Ośr…

Idolek 2020: Za nami już XVIII edycja. S…

Gmina Konstantynów Łódzki: Weryfikacja z…

Pęknięte drzewo w Kazimierzu. Strażacy z…

Uwaga! Zmiana cen biletów łódzkich od 1 …

[ZDJĘCIA] Koncert Chóru „Lutnia” w Zgier…

Tragiczne odkrycie przy ul. św. Jana w P…

Awaria wodociągu w Konstantynowie Łódzki…

Kilkadziesiąt osób podjęło wyzwanie …

[WIDEO] Zabawa, taniec i książki - ferie…

Dramatyczne zgłoszenie, szybka reakcja s…