Jutro piłkarskie święto w Łodzi! Widzew zagra ze Śląskiem Wrocław, są jeszcze bilety

Dodane przez EPA24.net

Jutro, gdy zegarki wskazywać będą godzinę 20:30 zabrzmieć ma pierwszy gwizdek w meczu pomiędzy Widzewem Łódź a Śląskiem Wrocław. Spotkanie to będzie rozgrywane w ramach Pucharu Polski.


Tak naprawdę ciężko wyrokować, jaki będzie piłkarski poziom tego spotkania. Wiadome jest jednak to, że pojedynek dwóch tak klasowych marek przyciągnie wiele ludzi - na stadion czy przed telewizory.


Śląsk bardzo dobrze wszedł w sezon 2019/20. Znajduje się obecnie na pozycji wicelidera, tuż za otwierającą tabelę Pogonią Szczecin i zarazem przed Legią Warszawa. Z kolei widzewiacy pomimo niezbyt udanego początku okupują obecnie czwarte miejsce, mając do liderującego Górnika Łęczna tylko trzy punkty straty.


Podopieczni Marcina Kaczmarka ciągle walczą o powrót do elity, grając póki co na drugoligowych boiskach. Jutro fanatycy RTS będą mogli "liznąć" trochę najwyższego poziomu rozgrywek.


Dla Marcina Robaka, obecnego kapitana czerwono-biało-czerwonych mecz ten będzie miał wyjątkową wartość, bowiem zasilił szeregi klubu z al. Piłsudskiego 138, odchodząc właśnie ze Śląska Wrocław

.

W tej chwili licznik sprzedanych biletów wskazuje na 12 800. W dalszym ciągu wejściówki kupować można poprzez internetową stroną klubu (TUTAJ) a także jutro w kasach. Warto dodać, że karnety na ligowe spotkania Widzewa nie uprawniają do wejścia jutro na stadion. Nie czekajcie z kupnem na ostatnią chwilę. W "Sercu Łodzi" pojawić się mają także fanatycy zespołu u z Wrocławia.


Kto zamelduje się w kolejnej rundzie Pucharu Polski? O tym przekonamy się dopiero po końcowym gwizdku, aczkolwiek jedno jest pewne - na trybunach będzie gorąco!

Zobacz także

Uwaga kierowcy! Jutro duże działania pol…

[ZDJĘCIA] Finał Szlachetnej Paczki w Lut…

[ZDJĘCIA] Świąteczna atmosfera wystartow…

Budynek w centrum Ksawerowa zniknął z ma…

[WIDEO] Dendrolog radzi, jak wybierać ch…

Linia "św. Mikołaj" - bezpłatn…

Nowa siedziba Biblioteki Publicznej w Do…

Od jutra duże zmiany w ustawie "Pra…

Gmina Ksawerów: Pierwszy Mikołaj już wrę…

Skąd się biorą produkty ekologiczne? Ogó…

Uwaga! Koncert Andrzeja Wawrzyniaka odbę…

Mikołajki w Lutomiersku. Już w ten piąte…

SP Kazimierz: Barbórka w oddziale przeds…

Policja Pabianice: Międzynarodowy dzień …

Pabianiccy policjanci mają Złote Serca. …

Pijany prowadził samochód. Gdy wysiadł z…

Ałbena Grabowska gościem w Miejskiej Bib…

SP nr 1 w Konstantynowie Łódzkim: Wyciec…